|
W najbliższą sobotę, o godzinie 18.00, nasi piłkarze zagrają w hali w Pniewach mecz ligowy z Akademią Futsal Club. Wczoraj łęczycanie odbyli trening w hali Gimnazjum.
– Ćwiczyliśmy przede wszystkim schematy taktyczne, strzały na bramkę, a zajęcia zakończyły się krótką gierką. Przeanalizowaliśmy również grę naszych najbliższych rywali. Akademia to dobra drużyna wzmocniona dodatkowo trzema zawodnikami z Ukrainy. Grają jednak w kratkę i uważam, że powinniśmy wykorzystać wszystkie słabe strony poznaniaków i spotkanie wygrać – mówi Andrzej Antos, trener łęczyckiego zespołu.Podobnego zdania są nasi piłkarze, którzy zapewniają, że nie popełnią już takich błędów jak w ostatnim meczu z Jango Katowice.
– Dwie proste straty piłki kosztowały nas zwycięstwo. To nie może powtórzyć się w meczu z poznaniakami – stwierdzają łęczycanie.

komentarze (0)
» komentuj